Försäljning

Robin liten
Robin Timbrelli

Platschef

Tommy liten
Tommy Toivonen

Försäljningschef

0735-44 21 86

tommy@karebybil.se

Victor liten
Victor Olofsson

Försäljning

0761-68 58 99

victor@karebybil.se

Simon liten
Simon Crawford

Försäljning Företag

0707-79 00 65

simon@karebybil.se

Henrik liten
Henrik Sandberg

Försäljning

0768-30 00 49

henrik@karebybil.se

Johan liten
Johan Adolfsson

Ansvarig Mitsubishi/ Försäljning

0706-707 098

johan@karebybil.se

Per liten
Per Karlsson

Försäljning

0730-700 260

per@karebybil.se

Andreas liten
Andreas Ljungbeck

Bilkoordinator/Försäljning

0709-60 89 01

andreas@karebybil.se

Kurt liten
Kurt Andersson

Biladministration

0735-000 990

kurt@karebybil.se

carlthor Liten
Carl Fredrik Thor

Hallvärd

0707-500 248

carl@karebybil.se

Verkstad

Magnus liten
Magnus Brunzell

Verkstadschef

0763-250 456

magnus@karebymotorservice.se

lovisa liten
Lovisa Gustavsson

Servicerådgivare

0763-251 594

lovisa@karebymotorservice.se

Mathias J liten
Mathias Johansson

Master tekniker

0763-251 606

mathias@karebymotorservice.se

Alex liten
Alexander Tordai

Servicetekniker

alex@karebymotorservice.se

Artem liten
Artem Shageldyan

Servicetekniker

Marek liten
Marek Kupczynas

Rekond

bild kommer kareby
Khaled Alsermani

Rekond

Ekonomi

Thomas liten
Thomas Ivarsson

VD

Kristina liten
Kristina Jansson

Ekonomichef

kristina@karebybil.se

Glad midsommar önskar vi på Kareby Bil. Kör försiktigt på vägarna under helgen och var rädda om varandra i trafiken. Vi håller stängt under midsommarhelgen och öppnar åter måndag kl. 10.00 ... See MoreSee Less

Inga kommentarer ännu

Nya Kia Stonic. ... See MoreSee Less

Every moment is full of potential with the new #Kia #Stonic. Discover new levels of confidence and sophistication.

Every moment is full of potential with the new #Kia #Stonic.
Discover new levels of confidence and sophistication.

Inga kommentarer ännu

Kia Stonic 2018 Kommer till Sverige hösten 2017. ... See MoreSee Less

Inga kommentarer ännu